Výsledky "A" týmu 2017/2018 - 2.liga západ

Pátek 29.9.2017 20:30 1. FK GMM Jablonec n.N. - Baník Chomutov 8:4
Neděle 8.10.2017 19:30 2. Zlej sen Liberec - FK GMM Jablonec n.N. 5:9
Neděle 15.10.2017 20:30 3. FK GMM Jablonec n.N. - Jerigo 1994 Plzeň 9:3
Neděle 22.10.2017 19:00 4. Interobal Plzeň B - FK GMM Jablonec n.N. 8:6
Pátek 27.10.2017 20:30 5. FK GMM Jablonec n.N. - HERD Hradiště 0:5
Neděle 5.11.2017 18:30 6. Malibu M.Boleslav - FK GMM Jablonec n.N. 1:3
Pátek 10.11.2017 20:30 7. FK GMM Jablonec n.N. - Rapid Ústí n.L. 12:7
Neděle 19.11.2017 18:00 8. Olympik Mělník B - FK GMM Jablonec n.N. 1:7
Pátek 24.11.2017 20:30 9. FK GMM Jablonec n.N. - FK Kladno 2:7
Pátek 1.12.2017 20:30 10. FK GMM Jablonec n.N. - BOCA Chotěboř 6:2
Sobota 8.12.2017 17:30 11. Wizards DDM Praha - FK GMM Jablonec n.N. 5:9
Sobota 16.12.2017 18:30 12. Baník Chomutov - FK GMM Jablonec n.N. 5:5
Pátek 12.1.2018 20:30 13. FK GMM Jablonec n.N. - Zlej sen Liberec 2:9
Pátek 19.1.2018 20:00 14. Jerigo 1994 Plzeň - FK GMM Jablonec n.N. 4:3
Pátek 26.1.2018 20:30 15. FK GMM Jablonec n.N. - Interobal Plzeň B 1:5
Sobota 3.2.2018 20:00 16. HERD Hradiště - FK GMM Jablonec n.N. 1:6
Pátek 9.2.2018 20:30 17. FK GMM Jablonec n.N. - Malibu M.Boleslav 10:4
Neděle 25.2.2018 20:00 18. Rapid Ústí n.L. - FK GMM Jablonec n.N. 7:10
Pátek 2.3.2018 20:30 19. FK GMM Jablonec n.N. - Olympik Mělník B 11:5
Neděle 16.3.2018 19:00 20. FK Kladno - FK GMM Jablonec n.N. -:-
Pátek 23.3.2018 20:00 21. BOCA Chotěboř - FK GMM Jablonec n.N. -:-
Pátek 30.3.2018 20:00 22. FK GMM Jablonec n.N. - Wizards DDM Praha -:-
1. FT Zlej sen Liberec 17 100:45 40
2. FK Kladno 17 93:56 34
3. FK GMM Jablonec n.N. 17 98:76 31
4. Rapid Ústí n.L. 17 106:87 29
5. Interobal Plzeň B 17 90:66 28
6. FC Jerigo 1994 Plzeň 17 63:61 27
7. BOCA Chotěboř 17 62:63 23
8. FC Baník Chomutov 17 80:90 22
9. Malibu Mladá Boleslav 17 66:78 20
10. Wizards DDM Praha 17 54:74 12
11. Olympik Mělník B 17 76:106 12
12. HERD Hradiště 17 54:140 12
Statistika hráčů
Kompletní tabulky
Archiv předchozích sezon
Mečíř Petr 9 21 6 27 +11
Krejčík Kamil 6 4 11 15 +10
Beníšek Tomáš 5 7 5 12 +14
Haunold Jiří 6 5 5 10 +8
Mazánek Tomáš 5 6 2 8 +9
Makula Kamil 4 3 5 8 +2
Mečíř Matěj 6 6 2 8 +7
Řeháček Jan 1 2 0 2 0
Mečíř Jan 4 2 0 2 -2
Kraus Pavel 3 1 1 2 +1
Bláha Milan 9 0 2 2 +11
Mazánek Milan 4 0 2 2 +2
Masařík Jan (B) 2 0 2 2 B
Holický Ondřej 5 1 1 2 +3
Vykoukal Lukáš (B) 4 0 1 1 B
Bursa Pavel 3 1 0 1 +2
Celková tabulka
Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz Proher Skóre +/- Body Úspěšnost Sankce
1 ZLEJ SEN LIBEREC 17 13 1 3 100:45 55 40 78 % 0
2 FK KLADNO 17 11 1 5 93:56 37 34 67 % 0
3 GMM JABLONEC N. N. 17 10 1 6 98:76 22 31 61 % 0
4 RAPID ÚSTÍ N. L. 17 9 2 6 106:87 19 29 57 % 0
5 INTEROBAL PLZEŇ B 17 8 4 5 90:66 24 28 55 % 0
6 JERIGO 1994 PLZEŇ 17 7 6 4 63:61 2 27 53 % 0
7 BOCA CHOTĚBOŘ 16 7 2 7 62:63 -1 23 48 % 0
8 BANÍK CHOMUTOV 17 6 4 7 80:90 -10 22 43 % 0
9 MALIBU MLADÁ BOLESLAV 17 6 2 9 66:78 -12 20 39 % 0
10 WIZARDS DDM PRAHA 17 3 3 11 54:74 -20 12 24 % 0
11 OLYMPIK MĚLNÍK B 17 4 0 13 76:106 -30 12 24 % 0
12 HERD HRADIŠTĚ 16 4 0 12 54:140 -86 12 25 % 0
Tabulka domácích zápasů
Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz Proher Skóre +/- Body Úspěšnost Sankce
1 ZLEJ SEN LIBEREC 8 7 0 1 46:18 28 21 88 % 0
2 JERIGO 1994 PLZEŇ 9 6 3 0 37:22 15 21 78 % 0
3 RAPID ÚSTÍ N. L. 8 6 1 1 65:36 29 19 79 % 0
4 FK KLADNO 8 5 1 2 42:25 17 16 67 % 0
5 BANÍK CHOMUTOV 9 4 4 1 52:41 11 16 59 % 0
6 GMM JABLONEC N. N. 9 5 0 4 50:46 4 15 56 % 0
7 INTEROBAL PLZEŇ B 8 4 1 3 53:33 20 13 54 % 0
8 BOCA CHOTĚBOŘ 8 4 1 3 32:30 2 13 54 % 0
9 MALIBU MLADÁ BOLESLAV 8 4 1 3 23:26 -3 13 54 % 0
10 OLYMPIK MĚLNÍK B 9 3 0 6 45:57 -12 9 33 % 0
11 HERD HRADIŠTĚ 8 3 0 5 34:56 -22 9 38 % 0
12 WIZARDS DDM PRAHA 9 2 1 6 32:41 -9 7 26 % 0
Tabulka venkovních zápasů
Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz Proher Skóre +/- Body Úspěšnost Sankce
1 ZLEJ SEN LIBEREC 9 6 1 2 54:27 27 19 70 % 0
2 FK KLADNO 9 6 0 3 51:31 20 18 67 % 0
3 GMM JABLONEC N. N. 8 5 1 2 48:30 18 16 67 % 0
4 INTEROBAL PLZEŇ B 9 4 3 2 37:33 4 15 56 % 0
5 BOCA CHOTĚBOŘ 8 3 1 4 30:33 -3 10 42 % 0
6 RAPID ÚSTÍ N. L. 9 3 1 5 41:51 -10 10 37 % 0
7 MALIBU MLADÁ BOLESLAV 9 2 1 6 43:52 -9 7 26 % 0
8 JERIGO 1994 PLZEŇ 8 1 3 4 26:39 -13 6 25 % 0
9 BANÍK CHOMUTOV 8 2 0 6 28:49 -21 6 25 % 0
10 WIZARDS DDM PRAHA 8 1 2 5 22:33 -11 5 21 % 0
11 OLYMPIK MĚLNÍK B 8 1 0 7 31:49 -18 3 12 % 0
12 HERD HRADIŠTĚ 8 1 0 7 20:84 -64 3 12 % 0
Křížová tabulka
Křížová tabulka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
BANÍK CHOMUTOV 1   /   7:2 / 5:4 2:4 / 2:9 4:8 / 5:5 2:7 / 9:6 / 1:6 / 2:2 6:2 / 10:4 / 6:7 / 8:3 / 5:5 6:6 / 0:10
BOCA CHOTĚBOŘ 2 2:7 / 4:5   /   2:6 / 2:6 / 13:2 / 3:6 / 4:3 1:1 / 3:3 5:2 / 8:5 / 5:8 / 4:2 / 3:2 3:1 / 0:4
FK KLADNO 3 4:2 / 9:2 6:2 /   /   7:2 / 7:3 / 9:1 1:1 / 4:6 / 5:2 / 6:5 5:6 / 6:9 / 7:1 5:0 / 5:3 6:9 / 1:2
GMM JABLONEC N. N. 4 8:4 / 5:5 6:2 / 2:7 /   /   0:5 / 6:1 6:8 / 1:5 9:3 / 3:4 3:1 / 10:4 7:1 / 12:7 / 9:5 / 9:5 / 2:9
HERD HRADIŠTĚ 5 7:2 / 2:13 / 3:7 / 1:9 5:0 / 1:6   /   2:20 / 6:2 / 2:14 / 4:5 6:3 / 6:13 0:16 / 7:9 0:10 / 2:11 /
INTEROBAL PLZEŇ B 6 6:9 / 6:3 / 3:4 1:1 / 8:6 / 5:1 20:2 /   /   5:5 / 1:4 / 8:3 4:3 / 5:2 4:5 / 5:5 3:3 / 4:2 2:8 /
JERIGO 1994 PLZEŇ 7 6:1 / 2:2 1:1 / 3:3 6:4 / 3:9 / 4:3 2:6 / 5:5 /   /   7:7 / 3:1 / 4:8 4:5 / 3:1 3:1 / 2:2 5:2 /
MALIBU MLADÁ BOLESLAV 8 2:6 / 2:5 / 2:5 / 5:6 1:3 / 4:10 14:2 / 5:4 4:1 / 3:8 7:7 /   /   6:1 / 7:5 0:0 / 0:7 2:1 / 2:7 /
OLYMPIK MĚLNÍK B 9 4:10 / 5:8 / 6:5 / 1:7 / 3:6 / 13:6 3:4 / 2:5 1:3 / 8:4 1:6 / 5:7   /   10:8 / 8:11 4:8 / 1:6 / 1:2
RAPID ÚSTÍ N. L. 10 7:6 / 8:5 / 9:6 / 1:7 7:12 / 16:0 / 9:7 5:4 / 5:5 5:4 / 1:3 0:0 / 7:0 8:10 / 11:8   /   4:5 / 3:5 /
WIZARDS DDM PRAHA 11 3:8 / 5:5 2:4 / 2:3 0:5 / 3:5 5:9 / 10:0 / 3:3 / 2:4 1:3 / 2:2 1:2 / 8:4 / 5:4 /   /   2:7 / 0:6
ZLEJ SEN LIBEREC 12 6:6 / 10:0 1:3 / 4:0 9:6 / 2:1 5:9 / 9:2 11:2 / 8:2 / 2:5 / 7:2 / 6:1 / 2:1 5:3 / 7:2 / 6:0   /  


Mečíř Petr

27 bodů

nejproduktivnější hráč


Beníšek Tomáš

byl v posledním utkání vyhlášen jako

nejlepší hráč zápasu


Mečíř Petr

21 golů

nejlepší střelec

16.kolo, 2.liga západ

HERD Hradiště
1
FK GMM JABLONEC N.N.
6

17.kolo, 2.liga západ

FK GMM JABLONEC N.N.
10
Malibu M.Boleslav
4

Rapid Ústí n.L. vs. GMM Jablonec

Kdy: NE 25.2.2018 20:00
Kde: SC Sluneta Ústí n.Labem